Oryginalne dodatki ślubne

Sala bankietowa, catering, muzyka, fotograf, garnitur dla Pana Młodego i suknia ślubna dla Panny Młodej… To jednak nie koniec przygotowań do ślubu i wesela, lista tego, co jeszcze trzeba przygotować z pewnością wypełniona jest aż po brzegi niejednej kartki papieru.

Ważną rolę z pewnością pełnią liczne dodatki, które nadają wyjątkowego charakteru temu ważnemu w życiu Pary Młodej wydarzeniu. Wszystko powinno być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Wśród dodatków ślubnych do strojów przyszłych małżonków pojawiają się coraz to nowe oryginalne pomysły. Zaskakującym pomysłem w przypadku Pana Młodego może być kapelusz, który będzie dopełnieniem tradycyjnego garnituru, a przy tym pokaże „luźniejszy” styl całego przyjęcia. Nieco bardziej szokować może, gdy przyszły małżonek zaprezentuje kolorową muchę lub zamiast ślubnych lakierków tenisówki!

Oryginalnych pomysłów jest wiele i z pewnością wielu gości taki unowocześniony strój zapewne rozbawi. Jednak trzeba się liczyć z tym, że niektóre osoby mogą to przyjąć z pewną niechęcią. Jednak nic to, bo ten dzień należy przede wszystkim do Młodej Pary i to właśnie oni powinni czuć się najbardziej komfortowo, a co więcej, powinni być szczęśliwi i uśmiechnięci, kolorowe skarpetki pomogą ten uśmiech na ich twarzach wywołać.

Jeśli zaś chodzi o Pannę Młodą, to jej strój również można nieco ubarwić, nieważne czy suknia jest z wypożyczalni czy też specjalnie szyta na miarę.  Na przykład za pomocą fikuśnego nakrycia głowy czy kolorowych rajstop. Przyjęcie weselne wcale nie musi być „sztywne”, ważne, aby goście świetnie się bawili. Oczywiście takie niecodzienne stroje wymagają wiele odwagi od Pary Młodej, jednak takie wesele z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich zebranych na bardzo długi czas.

Sam ślub to niewątpliwie bardzo ważne i doniosłe wydarzenie w rodzinie przyszłych małżonków, ale zwłaszcza dla nich samych, wówczas wszystko powinno być idelane i zgodne z tradycją. Jednak czas wesela to chwile, które można potraktować z przymrużeniem oka, ponieważ wtedy wszyscy powinny bawić się i cieszyć szczęściem Pary Młodej. Tak więc kolorowe krawaty, skarpetki czy jeszcze inne szalone pomysły nie powinny wywoływać u nikogo negatywnych uczuć i emocji. Przyjęcie weselne z zabawnymi akcentami, nie tylko związanymi ze strojami Pary Młodej, będzie z pewnością miłym zaskoczeniem.